arama

Yaza Giriş : 1 Ay içinde Fit Vücutlu Olmak Mümkün Mü?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Kadınol

Baş belası fazla kilolar… Şu diyeti, bu diyeti, kalori sayma yöntemleri ya da, Goji berry üzümleri…  Bir hafta da beş kilo ver, günde 3 kilo ver saçma sapan diyet önerileri uymayın sakın ola siz, sonra maazallah hastanenin acil servislerini boylayıverirsiniz😊 Öte yandan da bu konuda gücün sizde olduğunu da sakın unutmayasınız.

Ne yazık ki baş belası yağ birikimleri her zaman3 ana bölgede yerleşir.

Bunlar; karın, basen, bacak bölgeleridir

Bol Bol Yürüyün…

Egzersiz yapmayı çok sevmediğinizi biliyoruz. Ama günlük olarak 1 saat sürecek orta dereceli yürüyüşlerle 250 kilo kalori yakabilirsiniz örneğin. Hızlı hızlı yürürseniz de 300 kalori yakabilirsiniz. Böylelikle kalçalarınız ve karnınız sıkılaşarak güzelleşir.

Plates Hem Eritiyor Hem Sıkılaştırıyor, Ayrıca da Kolay!

Üşengeç biriyseniz plates tam size göre. Yere uzanarak karşınıza da lap topunuzu koyarak izlediğiniz yer hareketlerini yapabilirsiniz.

Örneğin uzanarak bitiştik bacaklarınızı yukarı kaldırarak sonra tekrar yere indirebilirsiniz. indirin. Bu hareketi karnınız yanana dek tekrarlamalısınız.

Şimdiyse yüz üstü yere yatarak kollarınızı da çenenizin altına koyun ve aynı hareketi yüz üstü yapın.  Bu şekilde bacaklarınızı kaldırıp indirdiğinizde poponuz sıkılaştıracaktır.

Bu tür hareketleri şu tarzda da deneyebilirsiniz.  Yere dümdüz uzanın, bacaklar bitişik vaziyette yukarı kaldırarak havada tutabildiğiniz kadar tutun. Eğer karın bölgeniz yanana kadar bu şekilde durabilirseniz her şey yolunda demektir. Çünkü bu yağ yakımının en belirgin alametidir.

Kalın Belliler Bunları Yapmalı

Koşun mutfağa ve oradaki oklavayı kapın. Bakışlarınız karşıda sabit oklavayla bir sağa – bir sola dönmeye başlatın. Tabii ki 360 derece değil. Sonra Egzorsist’e benzersinizJ Olanca uç noktalara kadar çevirmelisiniz bu hareketi yaparken belinizi. Bu harekeleri setler halinde yaptığınızda vücudunuz da düzene girecek ve ister istemez sözünüzü dinleyerek oluşan yağ yakımı sayesinde istediğiniz şekle girmek zorunda kalacaktır. Tabii ki de gidip üzerine koca bir hamburger menüsü yediğinizde değil…